تبلیغات
امام علی(ع): بشنو و بفهم و باور کن بعد بکار ببند تا رستگار شوی. - سال جدید سال خوبی باشه

سلام.سال 1390 با همه فراز و نشیبهاش تمومه و سال 1391 با ............ داره میاد.

نوروز ما یه عادتهای خوبی داریم مثل خونه تکونی کردن،آشتی کردن با افرادی که قهریم،نو نوار کردن زندگی و وسایل،برنامه ریزی و نقشه کشیدن واسه سال جدید،دلجویی کردن و حلالیت گرفتن از کسانی که رنجوندیمشون،رفتن سر مزار کسانی که از دنیا رفتن و....... .

اما حرفم این نیست  میخوام یه چیز دیگری رو به یاد بیاریم.

ما خونه تکونی میکنیم که وقتی مهمون میاد تر و تمیز باشه و خوبم هست اما فراموش کردیم که خونه دلمون که مهمونش خداست رو بتکونیم،یادمون رفته از این شهر رو روابطمون که خدا و پسر حضرت زهرا (س) آقامون امام زمان (عج) نگاهش میکنن زشتی ها رو بتکونیم.

ما با افرادی که قهریم باهشون آشتی میکنیم که خیلی عالیه ولی یادمون رفته که خیلی وقته با خدا و امام زمان (عج) قهریم و اصلاً به روی خودمون هم نمیاریم که باید یه آشتی هم اینجا داشته باشیم بدی ما ایجا بیشتر معلومه چون نیاز نیست ما پا پیش بزاریم اونا اومدن فقط باید ما یه حلّه بگیم که خبری نیست.

ما واسه نوروز کلی نو نوار میکنیم و خوبم هست و لی به  فکر این نیستیم که یه کمی نو نواری و ارتقاءِ خوب هم واسه کارامون و رفتارامون ایجاد کنیم که وقتی آقامون میبینه بگه خدا این شیعه هام این قدر اومدن تو هم واسشون بنویس که من رو یاری کردن و برا ظهور من تلاش کردن.

ما واسه سال جدید کلی برنامه ریزی میکنیم که بایدم این طوری باشه ولی تو این فکر نیستیم که چقدر آقا با این برنامه هامون راضی میشه چقدر میتونیم به خدا نزدیک بشیم.

واسه سال جدید میفتیم دنبال حلالیت گرفتن از این و اون که خیلی خیلی عالیه ولی بازم یادمون رفته کسی که بیشتر از همه رنجوندیمش آقامونه که با هر کار خلافی که کردیم یه سنگ به طرفش انداختیم خدا که به ایشون نخورده باشه .اصلاً به فکر حلالیت گرفتن و راضی کردن آقامون نیستیم.

ما روزای آخر سال میریم سر مزار رفتگانمون که اینم خیلی خوبه آخ ولی اصلاً حواسمون نیست که  یه قبری هست که هزار و چهارصد ساله مخفیه و زائر هم ......

بسه دیگه نمیتونم بنویسم امسال که هم دل آقامون رو سوزوندیم و هم خودمون سوختیم ولی انشاالله اینسال دیگه چشمامون به ظهور آقامون روشن بشه.

آقاجون دیده هامون تیره و تار شد

نفسهامون تنگ شد

دست و پامون غل و زنجیر شد

کمرمون از غیبتت داره میشکنه

سحر کن تو را به خدا این شب هجران رو

اللهم عجل لولیک الفرج

 


برچسب ها: سال91 ، امام زمان(عج) ، خودمونی ، کارامون ، هفت سین ، نوروز ، عید ،